19 Nisan 2007 tarihinde taahhüt, proje tasarım, müşavirlik konularında hizmet vermek amacı ile Onmuş Elektrik San. ve Tic. Ltd. Şti. kurulmuştur. Günümüz koşullarına uygun bir yapılanma için, 2022 yılında faaliyetlerini MRT Elektrik San. Tic. A.Ş. olarak devam etmekteyiz Yapılan tasarımlarla sürekli araştırma ve güncellemeler yapıp bu bilgileri işverenlerimizle ve çözüm ortaklarımızla paylaşmak ilkemizdir. Teknik ve idari kadromuz, maliyetleri en aza indirmek ve teknolojiyi yakından takip ederek projelerimize aktarmak için tüm gücü ile çalışmaktadır.

MRT Elektrik San. Tic. A.Ş. ; Konutlar, Villalar, Oteller, Sosyal Yapılar, Yüksek Yapı Sınıfları, Kültür ve Turizm Yapıları, İş ve Alışveriş Merkezleri, Eğitim Yapıları, Hastane Yapıları, Fabrika Üretim, İdari ve Depo, Limanlar, Petrokimya ve Tehlikeli Gaz Binaları gibi yapıların elektrik taahhütlerini ve proje dizaynlarını ilgili tüm yasa ve yönetmeliklerle belirlenen standartlarda yapabilecek uzman bir kurumdur. Ayrıca yukarıdaki yapıların kullanım amaçlarına göre; Topraklama, Paratoner , Faraday Kafesi, Kablo Taşıyıcı Sistemleri, EMT ve Exproof, Alçak Gerilim Dağıtım Panoları, MCC Panoları, Trafo Tesisi, O.G. Panoları Şalt Tesisi, Jeneratör Dağıtımı, Busbar Enerji Dağıtımı, Aydınlatma ve Priz, Aydınlatma Otomasyonu, Ameliyathane Yoğun Bakım IT ve Kontrol, Mekanik Otomasyon, Kesintisiz Güç Kaynağı, Motor Kontrol Sistemleri, Müzik ve Anons, Yangın Algılama ve İhbar, Giriş Kontrol Sistemleri, Profesyonel Ses Işık Projeksiyon Sistemleri, Telefon Dağıtım, Data ve Fiber Optik İletişim Network, IP ve Analog CCTV, Hırsız Alarm, İnterkom taahhüt işlerini yapabilecek teknik ve idari kadroya sahiptir.

Bulunduğumuz konumu korumak ve daha iyiye doğru geliştirmek için çalışmalarımızı toplam kalite yönetimi üzerine yoğunlaştırarak ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerini alm ış ve 2012 yılında yürürlüğe giren 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu içeriğini firmamız tüm standartları ile uygulamaktadır. Şantiyelerimiz de montaj sırasında bulunan teknik ve idari kadromuz. Projenin dizayn aşamasından sahaya gelene kadar uygulamanın doğru yapılabilmesi için paylaşım içindedir. Personelimiz de devamlılık ve aşağıda saydığımız ilkeler başarımızın temelidir.

➢ İş güvenliği
➢ Uygun ekipman
➢ Uygun malzeme
➢ Hızlı ve doğru montaj
➢ Montaj sonrası tam destek kapsamımızdadır.


Amacımız müşterilerimize sürekli geliştirilen hizmet sunmak ve en az maliyetle enerji ihtiyaçlarını karşılamaktır.